Sayfalar

5 Ekim 2010 Salı

Hediyeleşme Etkinliğinde Gönderdiklerim

Örgü Dünyasının  1.  kuruluş yıldönümü için yaptığımız cekiliş sonucunda bana gelen güzel hediyeleri sizlerle paylaşmıştım. Bunlarda  benim Ayşe Duru'ya gönderdiğim çam sakızı hediyelerim. Daha iletişime geçemedik kendisiyle umarım beğenmiştir7 yorum:

 1. arzucum ALLAH kesene bereket versin canım.hediyelerin çok güzeller.şalın çok hoş olmuş.arkadaşın güzel günlerde kullansın.ve bolca ip...bir örgüseverse eğer bayılmıştır eminim.

  YanıtlayınSil
 2. Sağol canım kendisi Almanya da . Orda örgü ipi bulmak dertliymiş hemde soğuk yer. o yüzden bende yünlere ağırlık verdim :)

  YanıtlayınSil
 3. ozaman tam yerinde bir hediye olmuş seninki arzucum.inceliğine hayranım.çok düşünceli hareket etmişsin.gerçi yüne bayılmayacak kadında tanımıyorum.nerde olursa olsun.

  YanıtlayınSil
 4. canım ellerine sağlık şalın her zamanki gibi çok güzel olmuş.Gönderdiğin arkadaşın da iyi günlerde kullansın...

  YanıtlayınSil
 5. ellerine sağlık arzucum hepside çokk güzeller sahipleri iyi günlerde kullansın değerlendirsin ALLAH sana daha çokkkk versin.

  YanıtlayınSil
 6. gani gönüllü kardeşim benim RABBİM bu mubarek günde verdiklerini kıyamette altın tabakla önüne getirsin inşallah hediyelerin çok güzel hepsi ayşe arkadaşımız güle güle kullansın

  YanıtlayınSil
 7. cok teşekkür ederim yorumlarınız cok mutlu etti beni

  YanıtlayınSil

Yorumlarınızı okumaktan mutlu oluyorum Düşüncelerinizi lütfen benimle paylaşın

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...