Sayfalar

30 Temmuz 2011 Cumartesi

Mutlu Edelim Mutlu Olalımmm

Merhabalar,

Mutlu Olalım bu sene çocukları,  bayramda hasta çocuklara bayramlık kıyafetler dağıtarak mutlu edecek. Birçok blog sahibi arkadasım paylastı artık çoğu kisi biliyordur ama olsun bilmeyen biriside belki buradan okuyup bilgilenir diyerek paylasıyorum  bütün detaylar BURADA yeteneksizin sitesinde anlatılmış. Bende oradan kopyalıyorum aynen...
Demiski;

Bildiğiniz gibi önümüzde Ramazan Bayramı var ve hastanede tedavi gören minik yüreklerimiz yataklarından ayrılamayacaklar. Bizlerse onlara bayramlık ciciler göndererek onların mutlu olmasını sağlamaya çalışacağız. İlla ki yeni kıyafetler almak zorunda değilsiniz. Çocuğunuzun küçülen yada hiç kullanmadığı kıyafetlerini de gönderebilirsiniz. Eğer ki; kullanılmış kıyafet gönderecekseniz bunların kullanılabilir, düzgün olmasına lütfen dikkat edelim. Çocuklarımıza giydiremeyeceğimiz şeyleri onlara göndermeyelim. Mümkünse temiz, ütülü ve kullanabilir olsun!


Yaş, beden, ölçü gibi sıkıntımız yok. Çünkü, her yaştan çocuğumuz tedavi görüyor. Mutlu Olalım Projesi gönüllüleri, gönderilerinizi gruplayarak uygun kişilere dağıtıyor. Gözünüz arkada kalmasın..

(Gönderilerinizi Ptt Kargo ile yapabilirsiniz, adresin Yurtiçi kargo şubesi olması sizi şaşırtmasın)


Kargolarımızı göndereceğimiz adres:

Mutlu Olalım Projesi / Özlem Şengir

Yurtiçi Kargo Liman Şubesi

İzmir /Alsancak
NOT: Duyuruyu sayfalarınızda yayınlayarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Minik yürekler size şimdiden teşekkür ediyorlar..

2 yorum:

Yorumlarınızı okumaktan mutlu oluyorum Düşüncelerinizi lütfen benimle paylaşın

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...