Sayfalar

20 Nisan 2010 Salı

Sinbo Digicook Elektrikli Düdüklü Tencere

Bu yemek pişirme makinesi süper birşey arkadaşlar. Ben alana kadar 1 sene, aldıktan sonra kullanmak için 1 ay bekledim. Bir türlü cesaret edemedim nedense. Ama gerçekten hem çok pratik hemde lezzetli yemekler yapıyor. Artık internete dalıp yemeklerimizi yakmak yok. O süresi bitince otomatik kapanıyor. Daha cok özelliği varda reklamını Sinbo yapsın :))
Blogumda yer vermemim sebebi alırken çok düşünmüştüm acaba pişman olurmuyum diğer elektrikli cihazlar gibi kenarda bekler mi diye.. Çok memnunum.  Bir tek dezavantajı var biraz irice. Hemen hemen bir minifırın kadar yer kaplıyor. Alırsanız pilavından çorabısına pişirir pişman olmazsınız.

6 yorum:

 1. güle güle kullan arzucum fonksiyonlu bişeye benziyor

  YanıtlayınSil
 2. teşekkür ederim canım. Malzemeleri içine koyuyorum 4 saat sonra pişir diyorum sonra ben gezmeye gidiyorum :))

  YanıtlayınSil
 3. Merhaba, blogunuza, hepsi çok her zamanki gibi güzel aşk da, çeşitli yemek tarifleri,ile genel olarak ilgili meslekler Blog ziyaret
  http://agulhaetricot.com
  http://agulhaetricot.blogspot.com
  http://titacarre.elo7.com.br

  YanıtlayınSil
 4. Merhaba ,bu düdüklü ile ilgili başka yazınız varsa bana linkler misiniz lütfen. Dün anneler günü hediyesi olarak bir Digicook'um oldu da. Deneyimlerinizden yararlanmak isterim.
  Sevgiler

  YanıtlayınSil
 5. Merhaba ,bu düdüklü ile ilgili başka yazınız varsa bana linkler misiniz lütfen. Dün anneler günü hediyesi olarak bir Digicook'um oldu da. Deneyimlerinizden yararlanmak isterim.
  Sevgiler

  YanıtlayınSil

Yorumlarınızı okumaktan mutlu oluyorum Düşüncelerinizi lütfen benimle paylaşın

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...