Sayfalar

20 Şubat 2010 Cumartesi

Mutlu Olalım Çocukaları için Kibrit Kutusu Etkinliği

Biraz önce tesadüf eseri blogları dolaşırken güzel bir etkinlikle karşılaştım. Bloglarımızda duyurmaya özen gösterelim.
Sevgili Banu Hanım Banuca  blogunda anlatmış


Bloglar arası "kibrit kutusu etkinliği" yapılmıştı, duymadığım için çok üzülmüştüm. O minik kibrit kutuları bir güzel süslenmiş ve içlerine sürpriz ciciler konmuştu.
Bugün aynı konuda yeni bir etkinliğe rastladım sevgili Nadireciğimin Yetenek Sizin blogunda, hani Mutlu OlalımDerneği'ne çocuklar için kartpostal etkinliği yapmıştık ya, şimdi de onlar için "kibrit kutusu etkinliği" başlatmışlar Özlem hanımla birlikte.Kesinlikle yapmaya çalışacağım, hele ki söz konusu çocuklarsa...Çocukları sevindirmek kadar güzel ne var şu dünyada, onların gözlerindeki minik bir ışıltı yeter insana, lütfen arkadaşlar, elinizden geleni yapın çünkü bu çocukların buna ihtiyacı var, desteğe ihtiyaçları var. Elinden iş gelmeyenler derneğin sitesindeki ihtiyaç listesine bir göz atsınlar, mutlaka yapabilecekleri birşey vardır....Nadire ayrıca şöyle bir not yazmış:

"Kampanyaya katılıp, blogunda duyuranları bir süpriz bekliyor. Kutu hazırlayıp aşağıda ki adrese gönderecek olan ayrıca katılmayıp, duyuru yaparak katkı sağlayan herkesin dahil olacağı bir süpriz!"

Kutuların en geç 23 Nisan tarihine kadar hazırlanıp gönderilmesi gerekiyor. Adres:


Mutlu Olalım Derneği

Özlem Şengir

M. Kemal Cd.

Burak Apt. No 44 D 4

Bornova-İzmirKibrit kutusu nasıl süslenir derseniz değişik fikirler için Kelebek Atölyesi ni dolaşabilirsiniz.

5 yorum:

 1. desteğiniz için çok teşekkür ederiz,

  YanıtlayınSil
 2. s.a.
  hayırlı akşamlar canım.forumda karşılaşamaz olduk,rahatsızmısın hayrola?etkinlik çok güzel bir fikir,yapan arkadaşların ellerine yüreklerine sağlık.a.e.o.

  YanıtlayınSil
 3. ablacım kızımdan pek fırsat bulamıyorum bu aralar. internete girersemde bu tip etkinlikleri arastırıyorum kime nasıl faydalı olabilrim diye.

  YanıtlayınSil
 4. hassasiyetinizi şimdi dha iyi anladım hem anne hemde yengeç burcusunuz:) Allah sizi kötülüklerden korusun,iyilerle karşılaştırsın. Desteğiniz için teşekkürler

  YanıtlayınSil

Yorumlarınızı okumaktan mutlu oluyorum Düşüncelerinizi lütfen benimle paylaşın

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...